logo

W związku z wejściem w życie dyrektywy unijnej o prawach autorskich na jednolitym rynku cyfrowym UE (ACTA2) wszystkie ogłoszenia serwisu sponsorki-seks.pl od dnia 1 kwietnia 2019 r. zostają przeniesione na pokrewny serwis, który postawiony jest na amerykańskim serwerze:

Zarejestruj się za darmo

Przepraszamy za utrudnienia!

sponsorki-seks.pl | O Nas

sponsorki-seks.pl to serwis dla kobiet i mężczyzn poszukujących zarówno relacji stałej jak i przelotnej, pełnej flirtu i seksu. To Ty decydujesz kogo szukasz oraz z kim chcesz się zapoznać. Jedyną barierą jest tutaj Twoje pragnienie i wyobraźnia.

Nasz portal zajmuje się również przyjmowaniem ogłoszeń prywatnych opartych na tle sponsoringu. Jesteśmy na rynku jednym z niewielu legalnych źródeł oferującym anonse matrymonialne połączone z nutką adrenaliny i pieniądza jednocześnie.

Dlaczego My

 • 01.

  Jesteśmy doświadczonym serwisem matrymonialnym. Początki Naszej działalności sięgają 2010 roku. Sprawia to, iż doświadczenie przez Nas nabyte przekłada się na jakość świadczonej Państwu oferty.

 • 02.

  Bezpieczeństwo oraz anonimowość, czyli to co interesuje Nas wszystkich najbardziej. U Nas możecie czuć się anonimowi, ponieważ nigdy nie ujawniamy danych personalnych. Profile są zabezpieczone weryfikacją telefoniczną tak, aby nie miały do nich dostępu osoby trzecie.

 • 03.

  Tylko prawdziwe anonse. Wszystkie ogłoszenia umieszczane na stronie przechodzą manualną weryfikację potwierdzającą zgodność. Nie znajdziesz tutaj fikcyjnych osób oraz fałszywych informacji.

 • 04.

  Przez łączny okres działalności dostaliśmy setki wiadomości, których autorzy dziękowali nam za pomoc w odnalezieniu bratniej duszy - bez względu na cel znajomości, miłość, sex... Zadowolenie użytkowników pokazuje potencjał portalu.

Nasze Cele

Głównym celem jest umożliwienie poznania drugiego człowieka. Jesteś kobietą, mężczyzną - zależy nam na Twoim spełnieniu. Portal, który udostępniamy do Waszej dyspozycji ma Wam w tym pomóc.

Nie obawiaj się swoich pragnień! Chcesz poznać wielką miłość? Poszukujesz przelotnej znajomości? A może zależy Ci na partnerze, który spełni wyłącznie Twoje zachcianki seksualne? Zrealizujmy te cele razem dzięki:

Wszystkie te czynniki składają się na zadowolone osoby, które zaufały nam przez minione 9 lat.

Drogi użytkowniku! Nie zwlekaj i powiększ Nasze grono!Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!

Portal sponsorki-seks.pl nie gromadzi Twoich danych osobowych. W celach weryfikacji ogłoszeń i dostępu do nich może natomiast okazać się niezbędny Twój numer telefonu.

Wymagamy go, aby zachować wysoką jakość świadczonych przez Nas usług. W ten sposób możemy rozpoznać, iż jesteś Naszym zarejestrowanym użytkownikiem i umożliwić dostęp do ukrytych treści. Nie wysyłamy niechcianych wiadomości, SPAMu, nie przekazujemy Twojego numeru osobom trzecim.

Komentarze Użytkowników

“ Jestem właścicielem firmy. Do tej pory brakowało czasu na miłość, a lata mijały. Tutaj znalazłem to czego szukałem - czuję się spełniony jak nigdy dotąd. ”

Mateusz M.


“ Nie należę do najpiękniejszych osobników płci męskiej ;) Poznałem na tym portalu niesamowitą kobietę. Dziękuje Wam, po prostu dziękuję z całego serca! ”

Michał W.