logo

sponsorki-seks.pl | Profil: Monia

Imię: Monika
Wiek: 35
Wzrost: 170cm
Kolor oczu: nie podano
Skąd: Cała Polska

O Sobie:
Jestem Monika, mam 35 lat. Piszę tutaj, ponieważ szukam partnera i nowych wrażeń. Coś o mnie? Potrafię rozwiązać nawet najbardziej zawiłe problemy i znaleźć wyjście z niejednej kłopotliwej sytuacji. Chętnie służę radą i pomagam, jeśli tylko mogę. Wszyscy mówią mi, że jestem bardzo zmysłową kobietą, ale wiem, że mam swoje wady. Poszukuję partnera do zmysłowej relacji wypełnionej seksem. Ale i nie tylko... Kolacja, dobry film, rozmowa, czy wspólny wypad także wchodzą w grę. Dodatkowo mam swój kaprys, że tak to nazwę. Zapłacę Ci za spotkania. Mam pieniądze, lubię taki smaczek i już. Jeśli nie chcesz otrzymywać wynagrodzenia - okej napisz w wiadomości, że nie. Natomiast dla osób, które są zainteresowane kwestią finansową jest to kwota ~~300zł za spotkanie i sporo wyższa za stały układ. Nie masz doświadczenia w seksie? To dobrze, nauczę Cię wszystkiego. No chyba, że już wszystko umiesz, ale ja pokażę Ci iż tak nie jest.

Szukam:
Mężczyzny otwartego na seks, przygody erotyczne i wspólne spędzanie czasu w ramach oferty sponsoringu. Lubię ostrą zabawę jak i wolny, spokojny seks. Oferuję ~~300zł za spotkanie i sporo wyższą kwotę za stały układ. Zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu.

POKAŻ KONTAKT

W związku z wejściem w życie dyrektywy unijnej o prawach autorskich na jednolitym rynku cyfrowym UE (ACTA2) wszystkie ogłoszenia serwisu sponsorki-seks.pl od dnia 1 kwietnia 2019 r. zostają przeniesione na pokrewny serwis, który postawiony jest na amerykańskim serwerze:

Zarejestruj się za darmo

Przesłane Zdjęcia